1000 TL üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Musullu Mutfak Şefi / Stand Mikser 8L 1800 Watt

  • Stok Kodu: MSL-3003
  • Stok Miktarı: 20 Adet
  • Gönderim Süresi: 3 Gün
  • Marka: Musullu
15.999,90 TL 13.794,00 TL

Güç: 1800 W
Aparatlar: Çırpıcı, Yoğurucu, Karıştırıcı ve 6.5 LT hediye hazne
Kapasite: 8 LT
Garanti: 2 Yıl

Musullu Prochef 8L Mutfak Şefi / Stand Mikser 1800 Watt

Ürün İçeriği:

• 1800 W Motor Gücü
• 6 Kademe Hız Kontrolü / Pulse Özelliği
• 8 L ve 6.5 LT Kapasiteli Paslanmaz Karıştırma Haznesi
• Sıçramayı Önleyen Şeffaf Koruma Kapağı
• Paslanmaz Çırpıcı ve Alüminyum Alaşım Aparatlar
• Metal dişli sistemi
• Yapışkanlı kaymaz ayakları sayesinde rahat kullanım

 

Hamur işleriyle uğraşmayı seven kişilerin en büyük yardımcısı Musullu Prochef 8L Mutfak Şefi / Stand Mikser 1800 Watt, göz alıcı rengiyle mutfaklarınıza modern ve hoş bir hava katar. 8 L ve 6.5 LT geniş karıştırma kabı hacmi ile kalabalık misafirlerinize bile çok kısa zamanda hızlı bir şekilde ikramlıklar hazırlamanızı sağlar. Böylece size zamandan tasarruf kazandırır. 1800 Watt'lık güçlü motoru, malzemeleri birbirine homojen bir şekilde kolayca karıştırır. Böylece siz, kol gücü harcayarak enerjinizi tüketmezsiniz. Size sadece hünerli ellerinizden çıkan ikramlıkları sunmak kalır.

 

Musullu Prochef 8L Mutfak Şefi / Stand Mikser 1800 Watt Özellikleri

Mutfakta harikalar yaratmanıza yardımcı olan Musullu mikserin, 1800 W güçlü motoru sayesinde tariflerinizi güvenle deneyebilirsiniz. Musullu Prochef 8L Mutfak Şefi / Stand Mikser 1800 Watt hacminde paslanmaz karıştırma kabı ve üç ayrı aparatı bulunmaktadır. Hazırlayacağınız tarife uygun başlığı takıp işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 6 kademe hız kontrolü ve pulse özelliği yanında yere yapışan kaymaz ayakları sayesinde çalışırken sarsılmaz. Hız kontrolü sayesinde eklediğiniz ürünleri kademeli şekilde birbirine karıştırır. Sıçratmayı önleyen şeffaf kapağı ile karıştırdığınız ürünler etrafa bulaşarak mutfağınızı kirletmez. Metal dişli sistemi, paslanmaz çırpıcı ve alüminyum alaşımlı aparatları sayesinde ürünü yıllarca ilk günkü performansı ile kullanabilirsiniz.

 

Şıklığı ile Dikkat Çeken Musullu Prochef 8L Mutfak Şefi / Stand Mikser

Üzerinde kullanılan materyallerin doğal hali, gövde rengi olan rosegold parlak metalik ile şık bir uyum sağlar. Ürün, mutfağınızda göz alıcı tasarımıyla dikkat çeker. Kaymaz tabanı sayesinde mikserinizin karıştırma sırasında kayması engellenir. Güçlü motor kapasitesi, ikramlıklarınızı hazırlarken yorulmanızı engelleyerek size enerji kazandırır. Yapacağınız kek, poğaça ve pasta hamurlanız ile kremalarınızın homojen bir şekilde karışmasını sağlar. Her türlü tarifi hızlıca hazırlamanıza imkan sunan Musullu Prochef 8L Mutfak Şefi / Stand Mikser, üzerine düşen her görevi etkili şekilde yerine getirir. Gerisi sizin marifetli ellerinize kalır. Musullu Prochef 8L Mutfak Şefi / Stand Mikser yorumları dikkate alındığında, cihazın uygun fiyatı ve sağlam yapısıyla kullanıcıların memnuniyetini kazandığı görülür. Son derece ergonomik, uzun ömürlü ve sağlam bir üründür.

 

Musullu Prochef 8L Mutfak Şefi / Stand Mikserin Kaç Adet Aparatı Bulunur?

Musullu Prochef 8L Mutfak Şefi / Stand Mikserin çırpıcı, yoğurucu, karıştırıcı ve 6.5 LT hediye hazne olmak üzere 4 adet aparatı bulunur. Paslanmaz malzemeden üretilmiş bu aparatlar, oldukça dayanıklıdır. Böylece ürün, genel anlamda uzun ömürlü kullanım avantajı oluşturur.

 

Musullu Prochef 8L Mutfak Şefi / Stand Mikser Temizliği Kolay mıdır?

Musullu Prochef 8L Mutfak Şefi / Stand Mikserin temizliği oldukça kolaydır. Karıştırma kabları ve aparatları, paslanmaz malzemeden üretildiği için bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Ürünün dış yüzeyini, uygun bir nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz.