1000 TL üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo
15.599,00 TL 13.599,00 TL
3.599,00 TL 2.999,00 TL
1.999,00 TL 1.149,00 TL
15.999,00 TL 10.999,00 TL
10.999,00 TL 9.599,00 TL
9.999,00 TL 7.999,00 TL
En Çok Satan Yeni
Musullu Kahve Ve Baharat Öğütücü 200W MSL-1003
399,90 TL 314,90 TL
15.999,90 TL 14.999,00 TL
2.599,00 TL 1.864,00 TL
999,90 TL 949,90 TL

Ev işlerini yaparken teknolojinin sunduğu olanaklardan yararlanmak, işleri daha verimli bir şekilde bitirebilmenizi sağlıyor. Süreci kısaltıp daha az yorulmanızı sağlayan elektrikli ev aletleri, önemli yardımcılarınız arasına giriyor. Düzenli bir gündelik yaşantı ve temiz bir ortam için, ev aletlerinin pratik özelliklerinden yararlanmak önem kazanıyor. Kadınlar için en zorlayıcı ev işlerinin başında ütü geliyor. Kırışıkları kısa sürede yok edebilmenize imkan verecek ürünler arasında buharlı ütüler ve buhar kazanlı ütüler yer alıyor. Kıyafetlerinizin şık ve düzgün olması için sahip olacağınız ütüler, görünümünüze yardımcı olarak yaşamınızı kolaylaştırıyor.
Giyiminiz kadar, ev ortamınızın düzenli olması da ideal bir yaşantı için gerekli olan öğelerin başında bulunuyor. Temiz bir eve sahip olmanıza destek olacak süpürgeler, gün içinde oldukça sık kullanılıyor. Odalarınızın her köşesini tozdan ve kirden arındırabilecek yüksek emiş gücüne sahip elektrikli süpürgeler; torbalı, torbasız ya da su filtreli modelleriyle öne çıkıyor. Daha pratik olan dikey süpürgeler veya şarjlı elektrik süpürgeleri de hızlı bir temizlik için elverişli oluyor. Günlük temizliğe ek olarak, dönemsel büyük temizlikler için de elektrikli ev aletleri kullanılabiliyor. Kategorideki halı yıkama makineleri ile evinizde kapsamlı bir mevsim temizliği yapabilmeniz mümkün hale geliyor. Toz torbası ve filtre gibi aksesuarlar da, süpürgelerinizin kullanımı sırasında ortaya çıkacak ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Elektrikli ev aletlerinin hatırı sayılır bir kısmını oluşturan küçük mutfak aletleri, geniş bir kullanım alanı sunuyor. Mutfakta vakit geçirmeyi seven kadınlar, farklı işler için üretilmiş ürünler sayesinde harika tariflere imza atıyor. Misafirler için leziz yemekler, tatlılar veya atıştırmalıklar hazırlayabilmek, uygun bir mutfak robotu tercihi ile mümkün oluyor. İnternet'ten ya da televizyondan gördüğünüz yemekleri en iyi şekilde pişirebilmek için, mutfak tartıları ile ölçümler yapmak oldukça işinize yarıyor. Malzemeleri hazırlarken kullanabileceğiniz blender ve mikser çeşitleri de mutfağınız için önemli aletler arasında yerini alıyor. Hazırlanan tarifleri pişirmek de ayrı bir ustalık isterken, küçük mutfak aletleri bu konuda da yardımınıza koşuyor. Midi ya da mini fırınlar ile lezzetli yemekler hazırlamanız mümkün olurken; fritözler, patates kızartması gibi pratik yemekleri hızlı ve rahat biçimde yapabilmenizi sağlıyor.

Yaptığınız atıştırmalıkları veya tatlıları tüketirken yanına içecek hazırlamak isterseniz, çay makineleri ve meyve sıkıcılar ihtiyacınızı gideriyor. Kahve makineleri de özellikle sabahları güne başlarken kahvesiz yapamayanların ilk tercihi oluyor. Ekmek kızartma makineleri veya tost makineleri ile kahvaltılarınızı zenginleştirmeniz de mümkün hale geliyor. Kahve ve Baharat Öğütücülerle evinizde taze kahve ve baharatlarınızı sizler de çekebilirsiniz. Et kıyma makineleri ile etlerinizi kıyabilirsiniz. Ayrıca et kıyma makinesinde sucuk veya içli köfte de hazırlayabilirsiniz. Küçük mutfak aletleri, sundukları kullanışlı çözümler ile yeme içme alışkanlıklarınıza bambaşka bir hava katıyor Yaşamınızın büyük kısmını geçirdiğiniz evlerinizde her an yanı başınızda bulunacak elektrikli ev aletleri, gündelik işlerinize yardımcı oluyor.