1000 TL üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Musullu 2700W Et Kıyma Makinesi

  • Stok Kodu: MT-G2700M
  • Stok Miktarı: 0 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Musullu
15.999,90 TL 14.999,00 TL

Güç: 2700 W
Aparatlar: 3 Adet Et Çekme Süzgeci, 1 Adet İçli Köfte (oruk) Aparatı, 1 Adet sosis sucuk aparatı, 1 Adet Gıda İtme Aparatı
Motor ve Malzemesi: Metaldir.
Bıçak: 7 Numara Paslanmaz Çelik 
Garanti: 2 Yıl

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

- Japon teknolojisi ile geliştirilen 2700 W güçlü motoru ile etlerinizi en mükemmel şekilde kıyar.

- Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde uzun süreli kullanıma olanak tanır.

- Farklı bıçak numaraları ile dilediğiniz kalınlıklarda kıymalar üretebilirsiniz.

- Siyah ve mat görünümü sebebiyle bulunduğu ortama şık bir görünüm sağlar.

Garanti Ömrü

2 yıllık garanti süresi sayesinde Musullu MT-G2700M Et Kıyma Makinesi daha uzun ömürlü kullanım imkanı verir. Bu sayede kullanım esnasında meydana gelen arızalar karşısında endişelenmenize gerek kalmaz.


Lüks Tasarım

Çok fonksiyonlu ve elektrikli et kıyma makinesidir. Yüksek devir gücü sayesinde hızlı bir şekilde kıyım işlemini gerçekleştirir. 2700 Watt enerji tüketimi sayesinde, elektrik gücünden minimum seviyede harcama yaparak, yüksek motor gücünün yanında, zaman ve maliyet açısından da fayda sağlar. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde  Musullu Et Kıyma Makinesi ile daha uzun ömürlü bir kullanım yapabilirsiniz. Aynı zamanda 7 numaralı bıçağı ile kasaplardaki ölçüde kıyma hazırlayabilirsiniz.


Ev Yapımı Lezzetler

Musullu MT-G2700M Et Kıyma Makinesi kıyma hazırlamakla birlikte sosiz ve sucuk hazırlama aparatı sayesinde ev yapımı şarküteri lezzetlerini hazırlayabilmenizi sağlar. Bu sayede daha sağlıklı yiyecekler tükettiğinizden her zaman emin olabilirsiniz


Yüksek Kapasiteli Çalışma

Musullu MT-G2700M Et Kıyma Makinesi ile tek seferde oldukça fazla miktarda etten kıyma yapabilirsiniz. Bu sayede kalabalık bir aileniz varsa sizin için idealdir ve daha az yorulmanızı sağlar.


Salça Hazırlamaya Yardım Eder

Musullu MT-G2700M Et Kıyma Makinesi ev yapımı salça hazırlarken size oldukça yardımcı olur. Bu sayede tek bir ürünle mutfağınızda birden fazla ihtiyacınıza karşılık vererek kullanışlı bir seçenek haline gelir.


Konforlu Kullanım

2700 W motor gücü sayesinde etkili bir performansla çalışırken bir yandan da açma, kapama ve geri alma tuşları ile daha rahat bir kullanım imkanı verir. Bu sayede daha pratik bir kullanım yapabilir ve işlerinizi daha kısa sürede bitirebilirsiniz.