500 TL üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Musullu Et Kıyma, İçli Köfte, Salça, Sosis, Sucuk Makinesi

 • Stok Kodu: MT-G1800M
 • Stok Miktarı: 996 Adet
 • Gönderim Süresi: 3 Gün
 • Marka: Musullu
6.999,90 TL 5.494,90 TL

Güç: 1800 W
Aparatlar: 3 Adet Et Çekme Süzgeci, 1 Adet İçli Köfte (oruk) Aparatı, 1 Adet sosis sucuk aparatı, 1 Adet Gıda İtme Aparatı
Motor ve Malzemesi: Metaldir.
Bıçak: 5 Numara Paslanmaz Çelik 
Garanti: 2 Yıl

Metal bıçaklar sayesinde Musullu 1800 W Et Kıyma Makinesi ile sadece kıyma hazırlamazsınız. Sucuk ve sosis aparatları ile kışlık sucuğunuzu evinizde kendiniz hazırlayabilirsiniz. Ayrıca içli köfte hazırlama aparatı sayesinde mükemmel içli köfteler hazırlayabilirsiniz. Güçlü motor keskin bıçaklar ve geniş gövde sayesinde kışlık domates ve biber salçanızı gönül rahatlığı ile çekebilirsiniz. 

Güçlü Motor

Güçlü motor ve 12 numara ağız sayesinde bayanların en çok  tercih ettiği Musullu Et Kıyma Makinasıyla işinizi çok daha hızlı pratik yapabilirsiniz. Dakikada 3200 gram et kıyma kapasitesi sayesinde et kıymak sosis , sucuk, biber salçası, içli köfte yapmak saatler değil dakikalar içerisinde zevkle hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Bu sayede kalabalık ailelere ve kalabalık kalabalık misafirlere yemek hazırlamak artık sizin için sorun olmaktan çıkıp Musullu Et Kıyma makinesi ile zevk haline dönüşecektir. 

 • 24 aylık garanti süresi olmasına rağmen Musullu Et Kıyma Makineleri kolay kolay arıza veren bir makine değildir.
 • Arızalanma Durumunda Türkiye geneli genel servis ağımız sayesinde müşterilerimizin takeplerine anında cevap vermekteyiz. Servisimiz bulunmayan illerde kargo aracılığı ile Tarafımıza (Merkez Servise) gönderilmesi durumunda hızlı bir şekilde müşterilerimizin sorunu çözülüp ürün hızlı bir şekilde ilgili adresinize gönderilmektedir. 
 • Musullu Et Kıyma Makineleri metal bıçaklarıyla uzun ömürlü bir kullanım sunuyor ve sahip olduğu 12 numara bıçak ile kasaplardaki ölçüde kıyma hazırlanıyor.
 • Dana-kuzu, kuzu-oğlak, tavuk-hindi gibi sık tercih edilen kıyma karışımlarını dilediğiniz ölçüde hazırlamak artık çok kolay.
 • Kıyma bıçağının yanı sıra sosis ve sucuk hunisi ile damak tadınıza en uygun şarküteri ürününü kendi evinizin rahatlığıyla hazırlamanıza yardımcı oluyor.
 • Sosis ve sucuk aparatı, hazırladığınız karışımı en iyi şekilde doldurmak için uygun bir başlığa sahip.
 • İçli köfte aparatıyla ise Türk mutfağının ve Orta Doğunun vazgeçilmez yemeklerinden birini hazırlamanız çok daha kolay bir hale geliyor.
 • Et ve şarküteri ürünlerinin yanı sıra salça hazırlama makinesi olarak da alternatif bir kullanım alanı yaratıyor. 

 

Güç: 1800 W
Aparatlar: 3 Adet Et Çekme Süzgeci, 1 Adet İçli Köfte (oruk) Aparatı, 1 Adet sosis sucuk aparatı, 1 Adet Gıda İtme Aparatı
Motor ve Malzemesi: Metaldir.
Bıçak: 12 Numara Metal
Garanti: 2 Yıl

 • Kapasitesi: 3200 gram et kıyma/dakika
 • Çalışma süresi: Çalışma süresinde zaman kısıtlaması yoktur. aşırı ısınmalarda motor kendisini 10 dk kadar korumaya alıp soğuması beklenmelidir. Endişe edecek durum yoktur. :)
 • Makinanın içerisinde kullanılan dişliler demirdir. Makina üzerimdeki süzgeçler ve bıçak metaldir.

1800W motor gücüyle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor, açma, kapama ve geri alma tuşlarıyla da rahat bir kullanım sunuyor. 

Kullanım Sonrası Bakım

Musullu Et Kıyma makinelerini kullandıktan sonra siz değerli müşterilerimiz kullanırken zor durumda kalmayın diye makinamızın kesme öğütme aksamları en sağlam materyal olan demirden yapılmıştır. dolayısı ile ürünle işiniz bittiğinde demir aksamları elde yıkayıp kurulanıp yağlanıp (zeytinyağı) muhafaza edilmesi tavsiye edilir. Yoksa demir aksam ıslak bırakıldığında paslanabilir. O yüzden yıkanıp kurulandıktan sonra yağlanıp saklanmalıdır.

Makinenizin parçalarını bulaşık makinesinde yıkamayınız.!!!