1000 TL üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Hakkımızda

1997 yılında kurulan Musullu, ev hanımlarının kısa sürede vazgeçilmezi haline gelen bir küçük ev aletleri markasıdır. Kaliteli ve yerli ürünleri, ulaşılabilir fiyatları ve evrensel kalite yaklaşımı Türkiye ve dış pazarlarda yoğun ilgi görmesini ve kategorisinde sektörün liderleri arasında yer almasını sağlamıştır. 


Kurulduğu günden bu yana hedeflerini her zaman bir üst seviyeye taşıyan Musullu, yılların tecrübesi ve sadık müşteri kitlesinin talepleri doğrultusundan kendi ürünlerini Türkiye'de üretmeye ve müşteriyle buluşturmaya başlamıştır.


Et kıyma makinesi modellerinden blender çeşitlerine, kahve ve baharat öğütücü modellerinden tost makinelerine uzanan geniş ürün yelpazesiyle Musullu, hem yüksek kalite servis hem de fonksiyonel ürünler sunarak tüm kadınların mutfağında yer edinmeyi hedefliyor. 


Misyonumuz


Müşterilerimizle buluşturmayı amaç edindiğimiz ürünlerle kaliteyi ve uygunluğu bir arada tutmak bizden alışveriş yapan herkesi güler yüzle uğurlamak aynı zamanda dünya çapında elde edilecek başarılarla ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve yaşanan küresel değişimin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak, onlara en kaliteli ürünleri sunarken ölçülebilir büyüme sağlamak.

Vizyonumuz

Moda ve kalitede fark yaratarak uluslararası bir marka olmak.