1000 TL üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo
Fırsat Ürünü Yeni
Musullu MSF-1603 Atik Sarhoş Vantilatör
Musullu MSF-1603 Atik Sarhoş Vantilatör
Musullu MSF-1603 Atik Sarhoş Vantilatör
Musullu MSF-1603 Atik Sarhoş Vantilatör

Musullu MSF-1603 Atik Sarhoş Vantilatör

  • Stok Kodu: MSF-1603
  • Stok Miktarı: 496 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Garanti Süresi: 24 Ay
  • Marka: Musullu
1.899,00 TL 1.065,00 TL

Musullu MSF-1603 Atik Sarhoş Vantilatör

 

Yüksek Motor Hızı

Musullu ile yüksek motor hızının keyfini çıkarma zamanı geldi! Yüksek hızda ve güçlü motor, ortamın çok rahat ve çabasız bir şekilde iklimlenmesini sağlar. Modern tasarıma sahip olan Musullu, şıklığı ile de göz doldurmaktadır. Boyutu 16 inçtir.


Hafif Tasarlandı

Musullu hafif tasarlanmıştır. Gerektiği zaman yeri rahatlıkla değiştirilebilir. Rakiplerine göre ağırlığı hafifliği ile dikkat çeker. Max. Korumalı ana koli ile birlikte gelmektedir.


Enerji Tasarrufu Yapan Ürün

Musullu güçlü motoru ve hızlı etkisi yanında aynı zamanda enerji tasarrufu yapan bir etkiye de sahiptir. Yok yere gereğinden fazla fatura ödemeniz söz konusu olmaz. Doğaya zarar vermezsiniz. Bütün bu özelliklerden yararlanmak için Musullu tercih edin.


Alçak Sesle Çalışma

Musullu her ne kadar güçlü motora sahip olsa da, alçak sesli çalışır. Çalıştığı zaman gürültü söz konusu değildir. Ortam konforu gürültü yüzünden bozulmaz. Uyurken bile onu açtığınız zaman ses size rahatsızlık vermez.


Şık Tasarıma Sahip

Musullu şık tasarımı ile görenleri büyülüyor. İnce tasarıma, harika bir renge ve en ince detayı düşünülerek yapılan özel bir dizayna sahiptir. Görenler onun şıklığına bayılacak!


3 Farklı Hız Seçeneği Mevcut

Musullu 3 farklı hız arasından seçim yapılarak seçilebilir. Modunuz ve ihtiyacınıza göre bu seçimi yapabilirsiniz. 65 W güçteki motoru, kullanışlı olmasını ve yaptığı harika salınım hareketlerini çok seveceksiniz! Ürün 220 V ile 50 Hz voltaj elektrik gücü ile çalışmaktadır.

Vantilatör Tipi: Sarhoş Tipi Tavan Vantilatörü

Renk: Beyaz

Güç: 65 Watt

Yuvarlak Yüzey Boyut: 16 Inch (40 cm) çap

Pervane Sayısı: 3 Kanatlı Pervane

Hız Kademesi: 3

Yön Salınımı: 360°