1000 TL üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Şık tasarımlara, farklı renk seçeneklerine ve yüksek performansa sahip tost makinesi ürünleri, kategorimizde sizlere sunulur. Kapsamlı ürün kategorimizde yer alan makineler arasında boyutları ve çalışma özellikleri değişiklik gösteren seçenekler yer alır. Tek seferde pişirilebilen tost sayısı, ürün boyutları ile birlikte değişiklik gösteren ayrıntılarından birisidir. Kategorimizdeki tost makinesi seçenekleri arasında altı dilim tost kapasitesine sahip yüzey boyutları bile mevcuttur. Boyutları, altı dilim tostu aynı anda pişirmeye uygun makineler ile tek seferde birçok pişirme işlemi gerçekleştirilebilir. Bu çoklu pişirme özelliği ile zamandan ve enerjiden tasarruf edilmesi sağlanabilir.

Musullu Tost Makineleri Fiyatları
Kahvaltı sofralarına eklenecek nefis tostlar için alabileceğiniz bu makineler, indirimli fiyat aralıkları ile kategorimizde mevcuttur. Uygun fiyat aralıklarından faydalanarak oldukça işlevsel özellikli bu aletlere sahip olmak oldukça kolaydır. Fiyat aralıklarının değişmesinde rol oynayan özellikleri, ürünlerin kendi sayfalarındaki detaylarda belirtilmiştir. Farklı boyut ve motor gücü gibi teknik özelliklere sahip ürün seçenekleri arasından seçiminizi yaparken fiyatlarını kıyaslayabilirsiniz. Yaşam alanını paylaşan bireylerin kullanım isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak ideal ürüne bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Mutfakların vazgeçilmezi küçük ev aletlerinden birisi olan tost makinesi, sayfamızda birçok renk seçeneğine sahiptir. Mutfak tezgahlarında yerini alacak bu ürünler ile diğer mutfak eşyaları arasında renk uyumu elde edilebilir. Siyah, sade bir tasarımı sevenler için sunulan tost makinesi renkleri arasındadır. Kırmızı, daha canlı bir rengi mutfaklarında isteyenler için ideal bir alternatiftir. Lila makineler ise yumuşak bir renk tonunu mutfak dekorasyonlarına taşımak isteyenlerin tercihidir. Tüm ürünleri sıralayarak makinelerin renk seçeneklerini görebilir, aralarından seçiminizi yaparak alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Tost Makinesi Modelleri
Izgara yapabilme özelliğine sahip tost makinesi modelleri, birden fazla işleve tek bir ürünle ulaşılmasını mümkün kılar. Bu özelliğe sahip makineleri tercih ederek ızgara yapımını da gerçekleştirebilirsiniz.

Tost makinesi modellerinin plakaları, pişirme süreci boyunca gösterdiği performansı belirleyen ana faktörlerden birisidir. Sayfamızda yer alan ürünlerde, yanmaz ve yapışmaz özellikteki granit plakalar kullanılır. Özel kaplama plakalar, bu özellikleri sayesinde hem pişirme sürecini hem de sonrasında temizleme sürecini kolaylaştırılır. Bu basit temizlik süreci, her kullanımda hijyen standartlarına uygun bir plaka yüzeyi elde edilmesini sağlar. Makinelerin temiz olarak saklanması kullanım süresini de uzatır.

Özel yağ toplama haznesine sahip makine tasarımları ile temizlik süreci olabilecek en kolay hale getirir. Minimum düzeyde çaba ile bu makinelerin sürekli olarak temiz tutulması sağlanabilir. Kullanılmadığı anlarda kolaylıkla kapatılıp kaldırılabilen tasarımları bulunur. Ürünler hem dikey hem de yatay olarak saklanabilir. Dikey olarak saklanabilme özelliği, üst kapak kilitleme mandalı ile gerçekleştirilir. Dikey bir şekilde kaldırılması, mutfak tezgahı veya dolaplarında yerden tasarruf edilmesine yardımcı olabilir.