150 TL üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Raks Sf 16 Faros Ayaklı Vantilatör

Renk: Siyah
Çift Yönlü Salınım: Var
Ayak Desteği: Var
Pervane Sayısı: 5

999,90 TL 699,90 TL

Raks Sf 16 Faros Ayaklı Vantilatör

Sıcak yaz günlerinde evinizde kolayca serinleyebilmek için Raks Sf 16 Faros Ayaklı Vantilatör modelini kullanabilirsiniz. Pratik özelliklere sahip olan ürün, elektrik enerjisini tasarruflu bir şekilde kullanarak bütçenize destek olur. Tasarruflu çalıştırma modlarının yanı sıra, pervane dönüşünü yüksek hızlı şekilde sağlayan çalıştırma modlarını da kullanabilirsiniz. Geniş bir opsiyon alanına sahip olan modern vantilatör son derece fonksiyonel özelliklere sahiptir. Ürünün hafif olması taşıma sırasında tek kolunuzla vantilatörünüzün konumunu rahatlıkla değiştirebilmenize olanak tanır. Raks Faros Ayaklı Vantilatör geniş açılı salım yaparak güçlü bir hava akışı desteği elde etmenizi sağlar. Vantilatörün kullanışlı başlığı yardımıyla odanızdaki köşe noktalara da serin havayı ulaştırabilirsiniz.

Taban Tasarımıyla Denge Kazanan Kullanışlı Vantilatör

  • Raks Sf 16 Faros Ayaklı Vantilatör ürününün geniş bir tabana sahip olması denge oluşturur ve devrilme sorunu yaşamanızı önler.
  • Vantilatörün teleskopik özelliğe sahip gövdesinin yüksekliğini kolayca artırıp azaltabilirsiniz.
  • PVC pervaneleri sayesinde vantilatörünüz hava akışını oldukça güçlü bir şekilde gerçekleştirir.
  • Sessiz bir şekilde çalışan Raks Faros Ayaklı Vantilatör yardımıyla uyku saatlerinizde de ürünü verimli bir şekilde kullanabilmeniz mümkün hale gelir.
  • Sade ve estetik bir gövdeye sahip olan vantilatör darbelere karşı korunaklı malzemelerle imal edilmiştir

Emniyeti Artıran Metal Izgara

Ayaklı vantilatörün metal ızgarası pervanelere yabancı cisimlerin temas etmesini önler. Büyük boyutlu nesnelerin ve parmakların pervanelerine temasını engelleyen teller oldukça dayanıklıdır. Hava akışının yavaşlamaması için metal ızgarada kullanılan teller ince yapıda tasarlanmıştır. Raks Sf 16 Faros Ayaklı Vantilatör modelini çalıştırırken ürünün gövdesindeki ayar tuşlarını kullanabilirsiniz. Kademe hızı özelliği sayesinde pervaneleri düşük, orta ya da yüksek hız desteğiyle çalıştırabilmenize olanak verir. Ergonomik gövde tuşlarını pratik bir şekilde kullanarak gerekli ayarlamaları gerçekleştirebilirsiniz. Zaman ayarı özelliğine de sahip olan Raks marka ayaklı vantilatör, gerekli ayarlamaları yaparak yalnızca belirli bir süre aralığında çalıştırabilmeniz için uygundur. Evinizde bulunacağınız süre boyunca vantilatörü otomatik olarak zamanlayıp gereksiz çalışmayı önleyebilirsiniz. Uzun bir kabloya sahip olan vantilatörle odanızdaki prizlere rahatça erişebilmeniz kolaylaşır. Çift yönlü salınım desteği sunan ayaklı vantilatör ile odanızda etkili bir şekilde serinleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Hız Kademesi Sayısı: 3
  • Çap: 16 inç (40 cm)
  • Yükseklik: 170 cm

Isıtma ve Soğutma Ürünleri Geliştiren Marka

Raks markası ısıtıcı modelleriyle kışa uygun çözümler sunarken, vantilatör modelleri ile yaz sıcaklarına uygun seçenekleri kullanımınıza sunar. Raks'ın modern teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ısıtma ve soğutma ürünleri ergonomik gövdeleriyle kullanım rahatlığı yaşamanızı sağlar. Raks'ın enerji verimliliğine önem vermesi, markanın ısıtma ve soğutma ürünlerinin tasarruflu bir kullanım yaratmasını sağlar.

Evinizde ve Ofisinizde Kullanabileceğiniz Modern Vantilatör

Pratik özelliklere sahip olan Raks Faros Ayaklı Vantilatör modelini hem evinizde hem de ofisinizde kullanabilirsiniz. Ayakları sayesinde vantilatörünüzü zemine emniyetli bir şekilde yerleştirebilmeniz mümkün hale gelir. Modern teknolojiden yararlanılarak üretilen vantilatör ısınmaya karşı korunaklı bir motora sahiptir. Oturma açınıza uygun şekilde vantilatörünüzü sabitleyerek serinleyebilirsiniz. Ayaklı vantilatörün geniş bir yükseklik aralığına sahip olması da kullanım kolaylığı yaşamanızı sağlar. Koltukta ya da çalışma masasında oturmanıza bağlı olarak ürününüzün yüksekliğini optimize edebilirsiniz. Şık görünümüyle dikkat çeken vantilatör toplamda beş adet pervaneye sahiptir. Pervanelerin kırılma, çatlama gibi problemlere karşı dirençli bir yapısı vardır. Pervanelerin tozlanmasını engellemek için metal ızgarayı vidalarından sökerek ayaklı vantilatörünüzü silebilirsiniz. Silme işlemini gerçekleştirirken ürünü prizden çıkarmaya dikkat etmeniz gerekir.

Benzer Ürünler