1000 TL üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo
Yeni

Musullu MSL-2030 4 Bıçaklı Cam Doğrayıcı Rondo

  • Stok Kodu: MSL-2030
  • Stok Miktarı: 47 Adet
  • Gönderim Süresi: 3 Gün
  • Marka: Musullu
1.999,90 TL 1.590,00 TL

Güç : Max 1000W
Kapasite : 2 Litre Cam Hazne
Garanti : 2 Yıl
Renk : İnox
Paslanmaz Çelik Gövde

Üstün Güçle Çalışan Motor
Doğrayıcı motoru üstün güçle çalışıyor. 1000 Watt motor gücü, en zorlu yiyeceklerin bile parçalanmasını sağlıyor. 4 farklı bıçağı 2 hız kademesinde istediğiniz seviyede kullanabilirsiniz. Musullu mutfakta en büyük yardımcınız olacak!

Ürünü Kolayca Temizleyin
İşiniz bittikten sonra ürünü temizlemek sandığınızdan daha kolaydır. Doğrama kasesi, kapak ve bıçaklar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ürünü dilerseniz elde de yıkayabilirsiniz. Ürünü elinizde yıkarken dikkatli olmalısınız. 

Özel Güvenli Kilit Sistemi
Musullu için ürünü güvenli bir şekilde kullanmanız önemlidir. Üründe bulunan özel güvenli kilit sistemi sayesinde makine kendi başına çalışmıyor. Ürün bas çalıştır özelliği ile çalışmaktadır. Kurulumu ve kullanımı güvenli bu makineyle mutfakta harikalar yaratmaya hazır olun.Hız Kontrolünü Siz Sağlayın
Hız kontrolünü sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Farklı hızlar için doğrama, karıştırma ya da kıyma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Farklı yiyecekler için farklı kontrol yapmak yerinde olacaktır.

Kalabalık Sofralar için Tercih Edilebilir
Kalabalık misafirleriniz için enfes yemek hazırlamak ister misiniz? Musullu'da bulunan 2 Litre hazne, tek seferde fazla miktarda olan yiyeceklerinizi bile hazır hale getirmenizi sağlar.

Birinci Sınıf Malzeme
Üretim yapılırken birinci sınıf ham madde tercih edilmiştir. Sizlerin sağlığı için cam malzeme tercih edilmiştir. Sağlığa zararı bulunmaz. Üst bölüm tamamen inoxtur.

Güç : Max 1000W
Kapasite : 2 Litre Cam Hazne
Garanti : 2 Yıl
Renk : İnox
Paslanmaz Çelik Gövde

Koruyucu Şeffaf kapak

2 Hız Seçeneği

Kaymayı Önleyen Elastik Tutucu