1000 TL üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Ailipu ALP-12 Indüksiyon Ocak Kırmızı 2400w

  • Stok Kodu: ALP-12
  • Stok Miktarı: 50 Adet
  • Gönderim Süresi: 3 Gün
  • Marka: Ailipu
1.299,90 TL 1.249,00 TL

Yakıt Türü: Elektrik
Ocak Göz Sayısı: 1
Materyal: Cam

Üstün Pişirme Teknolojisi

Üst düzey teknolojik bir donanıma sahip olan Ocak, her anlamda sizlere kusursuz kullanımın kolaylığını yaşatacak olan ürünlerin başında gelmektedir. Üstün teknolojisi sayesinde her yemek pişirme anınız bu ocakla büyük bir zevk haline gelecektir.


Enerji Tasarruflu Tüketim

Elektrikli yapısı sayesinde alanının en hızlı ısınan ve en kolay pişirme tekniğine sahip olan ürünlerinden bir tanesidir. Enerji tasarruflu sistemi sayesinde kullanıcılarının bütçelerini koruyacak onlara ekonomik bir kullanım sağlar.


Seramik Ocak Yüzey

Seramik yapısı sayesinde kullanan kişilerin tam anlamıyla başını döndüren ürün, kolay kullanım olanağı sunar.

 

Şık Tasarım

Gerek renkleri olsun gerekse sahip olduğu modern çizgiler olsun kullanıcılarına her kullanımda yüksek bir haz yaşatmaktadır. Derin dokunuşları sayesinde yemek pişirme hazzınızı 2 katına çıkarır. Mutfaklarınızda adeta göz kamaştırıcı bir etkiye sahip olan ürün,


Dokunmatik Ateşleme Tipi

Kolay kullanım sağlaması açısından dokunmatik ateşleme tipine sahip olan ürün, sizlerin en rahat, şekilde kullanım yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bu sayede tek bir hamle ile zorlanmadan ateşleme işlemini yapabilir ve rahat pişirme fonksiyonlarını kullanabilirsiniz.


Çevre Dostu Kullanım

Çevre dostu kullanımı sayesinde hiçbir şekilde doğaya zarar vermemektedir. Bu özelliği sayesinde alanının en zararsız ve en kullanışlı doğa dostu ürünlerinden birisi olarak bilinir.