1000 TL üzeri tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Baofeng Kulalık Hediyeli Baofeng Uv 82 Telsiz Dual Bant El Telsizi

  • Stok Kodu: UV-82-DUAL
  • Stok Miktarı: 55 Adet
  • Gönderim Süresi: 1 Gün
  • Marka: Baofeng
1.299,00 TL 1.244,00 TL

Siparişiniz Esnasında Belgenizi Lütfen Tarafımıza İletiniz. Aksi Taktirde Siparişiniz Tarafımızdan İptal Edilecektir.

Farklı Sektörlerdeki İletişim İhtiyaçlarını Başarılı Bir Şekilde Karşılayan El Telsizleri, Radyo Frekanslarını İşleyerek Sesli İletişim Kurulmasını Sağlar. Farklı Fiziksel Formlarda Ve Özelliklerde Üretilen El Telsizleri, Değişen Kullanıcı İhtiyaçları İçin Özelleştirilebilir. Baofeng Uv-82 Dual Bant El Telsizi (Vhf+Uhf) Çok Yüksek Ve Ultra Yüksek Frekans Özelliğinin Yanı Sıra Çift Kanal Desteği Ve Tasarımıyla Da Öne Çıkan İdeal Bir Amatör El Telsizi Seçeneğidir. Kolay Taşınabilen Baofeng Uv-82 El Telsizi, Amatör Ve Profesyonel Telsiz İhtiyaçları İçin Uygun Özellikler Taşır.

Dayanıklı Ve Kullanışlı Baofeng Uv-82 El Telsizi

Modern Tasarım Çizgileri Ve Kişiselleştirilebilir Kullanım Özellikleriyle Başarılı Bir El Telsizi Olma Özelliği Taşıyan Baofeng Uv-82, Amatör Telsizcilik Belgesi Olan Kişiler Tarafından Kullanılabilir. Av, Güvenlik Sektörü Ve Daha Pek Çok Alan İçin İdeal Özellikler Taşıyan Çift Kanallı El Telsizi, 7.4v 2400mah Yüksek Pil Kapasitesi Sayesinde Uzun Süre Kesintisiz İletişim İmkanı Tanır. 10 Km Etkili İletişim Mesafesi Sunan Uv-82’Nin Menzili Coğrafi Şartlar Ve Şehir İçi Kullanımlarda Yapı Sıklığı Gibi Kriterlere Göre Değişiklik Gösterebilir. Ayrıca Vhf Ve Uhf Frekansları Da El Telsizinin Efektif Kullanım Menzilini Etkileyen Unsurlar Arasında Yer Alır. Zorlu Görevler İçin Toz Ve Darbelere Karşı Dayanıklı Olan Baofeng Uv-82, Bu Sayede Profesyonel Şirketler Ve Kullanıcılar Tarafından Da Tercih Edilir. Dayanıklı Üretim Malzemeleri Kullanılan Baofeng Uv-82 El Telsizi, Kullanım Talimatlarına Uygun Şekilde Uzun Yıllar Boyunca Sağlıklı Bir Şekilde Kullanılabilir. Cihazın Üst Kısmında Yer Alan El Feneri, Özellikle Karanlık Ortamlarda Gerçekleştirilen Kullanımlarda Büyük Bir Kolaylık Sağlar. Sürekli Işık Kaynağı Ve Flash Efekti Sunan El Feneri, El Telsizinin Yan Kısmında Yer Alan Tuşlarla Kontrol Edilebilir.

Farklı Frekans Kanalları Arasında Kolay Geçiş

Aynı Anda 136-174 Ve 400-520mhz Aralığındaki 2 Farklı Frekans Kanalının Kullanımına Olanak Tanıyan Baofeng Uv-82, 128 Farklı Kanal Hafızası Sayesinde Belirlenen Frekanslara Hızlı Bir Şekilde Katılabilir. Tek Bir Tuşla Farklı Kanallar Arasında Hızlı Geçiş Yapabilme Özelliği, Kullanım Deneyimini Zenginleştirir. Sık Kullanılan Frekans Kanallarının Atamasını Hızlı Ve Kolay Bir Şekilde Gerçekleştirebilir, Bu Kanalların Ton Ayarlaması Gibi Değerlerini De Düzenleyebilirsiniz. Fm Radyo Desteğine De Sahip Olan Baofeng Çift Kanallı El Telsizi, Radyo Yayınlarını Anlık Olarak Dinleyebilmenize De İmkan Tanır. Üstelik En Sevdiğiniz 25 Radyo Kanalını Da Kayıt Altında Tutarak Dilediğiniz Zaman Hızlı Bir Şekilde Ulaşabilirsiniz. Geniş Lcd Panel Ve Tuş Takımı Sayesinde Kolay Kullanım Sunan Baofeng Uv-82, Katılmak İstediğiniz Farklı Kanal Frekanslarını Hızlı Bir Şekilde Tuşlamanızı Ve Diğer Telsiz Kontrollerini Gerçekleştirebilmenizi Sağlar. Alarm Ve Acil Durum Gibi Bilgileri De Bu Lcd Panel Üzerinden Takip Edebilirsiniz.

Geniş Aksesuar Ve Ekipman Desteği

Farklı Telsiz Ekipman Ve Aksesuar Ürünleriyle Birlikte Kullanılabilen Baofeng Uv-82 El Telsizi, Farklı Kullanım İhtiyaçları İçin Özelleştirilebilir. Dual Band Anten Ve Kanca Tipi Kulaklık Gibi Aksesuarlar, El Telsizinin Aktif Kullanım Menzili Ve Kullanılabilirlik Gibi Özelliklerini Destekleyerek Kullanıcı Deneyimini Zenginleştirir. Baofeng Uv-82 El Telsizi, Kulaklık Desteği Sayesinde Yağışlı Mevsim Koşullarında Daha Güvenli Bir Şekilde Kullanılabilir. Bu Kulaklıkların Üzerinde Yer Alan Butonlar, Uv-82 Nin Farklı Fonksiyonlarının Doğrudan Kontrol Edilmesine İmkan Tanır. Bel Klipsi Ve Askı İpi Gibi Aksesuarlarınızı Da Baofeng Uv-82 El Telsiziyle Birlikte Kullanabilirsiniz. Çoklu Kanal Desteği, Dayanıklı Yapısı Ve Kolay Kullanım Özellikleriyle Öne Çıkan Baofeng Uv-82 El Telsizini Satın Alarak Radyo İletişim İhtiyaçlarınızı Etkili Bir Şekilde Karşılayabilir, Diğer Telsiz Kullanıcılarıyla Farklı Kanallar Üzerinden Bağlantı Kurabilirsiniz.


Baofeng Uv-82 Dual Bant El Telsizi (Vhf+Uhf)

Genel Özellikler Frekans Aralığı : 136-174 Ve 400-520mhzçift Bant, Çift Ekran, Çift Frekans, Çift Beklemea / B Bandı Bağımsız Çalışabilme Özelliği (Çift Tuşu)128 Gruplar Kanallar Hafızasıkısayol Menüsü Çalışma Moduvfo Ve Bellek Kanalları Taramasıacil Durum Alarmıüç Renkli Arka Plan Işığı Seçilebilir0 ~ 9 Sınıflar Vox Seçilebilirbk Ve Yg Kimliğifm Radyo Özelliği Ve 25 İstasyon Hafızasıton Zaman Aşımı Zamanlayıcıkanal Monitörtuş Takımı Kilitkanal Adımı: 2.5 / 5 / 6.25 / 10 / 12.5 / 25 Khzdüşük Batarya Uyarısıacil Durum Uyarısı25khz / 12.5khz Değiştirilebilirfm Radyo (65.0mhz-108.0mhz)Büyük Lcd Ekranled El Feneriyüksek / Düşük Rf Gücü Değiştirilebilir 50 Ctcss / 104dcs Coder Ve Bu Tonları Otomatik Arama Özelliği Pc Programlanabilirgeniş / Dar Band (25khz / 12.5khz)Verici Zamanaşımı Zamanlayıcısı (Tot)Yüksek / Düşük Tx Gücü Seçilebilir 1watt /5wattverici:Rf Gücü: 5w / 1wtip Modülasyon: Fmemisyon Sınıfı: 16kφf3e / 11kφf3e (Eksi)Maksimum Sapma: ≤ ± 5 Khz / ± 2.5 Khz (W / N)Sahte Emisyonlar: ≪-60 Dbalıcı:Alıcı Hassasiyet: 0.2μv (12 Db Sınad Olarak)Intermodülasyon: 60 Db.Ses Çıkışı: 1wmaksimum Sapma: ≤ ± 5 Khz / ± 2.5 Khz (W / N)Sahte Radyasyon: ☒65dbkutu İçeriği1 Adet Baofeng Uv82 (Vhf136-174 Ve Uhf 400-520 Mhz)1 Adet 7.4v 2400mah Li-İon Pil Takımı1 Adet Dual Band Anten1 Adet Kanca Tipi Kulaklık1 Adet Masaüstü Şarj Aleti1 Adet Bel Klipsi1 Adet Askı İpi1 Türkçe Kullanma Klavuzuv Zdrytrs Tydr